Biennale Warszawa

polecamy

  Marek Jeżewski     Iga Fijałkowska     Sabina     Marta Michalak     Michał Głaszczka     Cristina Bogdan     Piotr Sikora     Ruda     Patryk Raszkowski     Kahdija Chahine     Beata Belska     Julia Kinaszewska     Ela Petruk     Risto Kübar     Gulbarg Sayfova     Jonas Staal     Elżbieta Pachała-Czechowska     Agata Diduszko-Zyglewska     Samanta Arango Orozco     Dima Łewycki     Maria Mendel     Sumaja     Anetta Przybył-Bryńska     Marcelina Grześkiewicz     Ada Branecka     Anna Galas-Kosil     Anastazja     Konrad Wosik     Damian     Robert Pfaller     Maja Kowalczyk     Katarzyna Andrejczuk     Marianna Dobkowska     Daniel Krajewski     Gilbert Schneider     Agnieszka Osowska     Barbara Swadzyniak     Dorota Metera     Barbara Ogiełło     Marianna Wartecka     Mercy Vera     Jolanta Nałęcz-Jawecka     Iza     Dominika Wasilewska     Urszula Iwińska     Amina     Szymon Adamczak     Małgorzata Leszko     Christine Schörkhuber     John Jordan     Maja Wyborska     Maciej Siuda     Przemysław Wielgosz     Anna Wieczorek     Klara Duniec     Bogna Stefańska     Tereza Stejskalová     Katarzyna Makaruk     Vera Popova     Magdalena Celmer     Michael Leiserowitz     Samira     Agnieszka Haska     Jovan     Agata Kiedrowicz     Angelo Camufingo     Zelam Ramzan     Zdenka Badovinac     Kamil Kućmierowski     Elżbieta Jasińska     Vasyl Cherepanyn     Viera z Dalekiego Kraju     Tanzila     Katherine Gibson     Leyla Elsanova     Katarzyna A. Liszewska     Olga Ciężkowska     Klementyna Dec     Agnieszka     Beata Kowalska     Ewa Smuk Stratenwerth     Hanna Maciąg     Ika Sienkiewicz-Nowacka     Ewa Chomicka     Maria Surowiec     Tomas Tóth     Malina Baranowska-Janusz     Kathrin Böhm     Aleksandra Rajska     Nuria Guell     Edyta Bojanowska     Konstanty Usenko     Irena Wiesiołek     Tobias Wenig     Yara Said     Max Cegielski     Monika Sadkowska     Claudia Ciobanu     Natalia S.     Martyna Peszko     Piotr Swend     Małgorzata Trofimiuk     Jamil Mouawad     Oliver Ressler     Nastka     Bert Luppes     Natalia Sielewicz     Weronika Wysocka     Natalia Kanabus     Matylda Dobrowolska     Renata Kim     Sebastian Świąder     Jakub Rok     Joanna Pawluśkiewicz     María Estela Barco     Maciej Pesta     Sulim     Katarzyna Kalwat     Kuba Pałys     Agnieszka Kryst     Gabrysia     Barbara Popławska     Joshua Virasami     Marcin Koziej     Marta Fidura     Dominika Jędrzejczak     Marysia Świetlik     Renata Dziubiak     Kamil Dziadek     Małgorzata Kozek     Michał Buszewicz     Edgar Bąk     Aleksandra Skotarek     Kazimierz Gutowski     Emilia Korsak     Edyta Pawłowska     Paweł Siemianowski     Natalia Borawska     Filip Madejski     Bartek Frąckowiak     Marta Krześlak     Ulrike Guerot     Piotr     Irena Klein     Amina Marwa     Yassim Al Haj Saleh     Urszula Strych     Paweł Wodziński     Alex Freiheit     Carine Pionetti     Alicja Rogalska     Marek Lisiński     Filip Wesołowski     Medni     Władek     Paweł     Anna Smolar     Kolektyw Palce lizać     Andrzej Leder     Tomasz Szkudlarek     Grażyna Reczulska     Joanna Ostrowska     Jerzy S. Majewski     Aleksandra Matlingiewicz     Anna Rączkowska     Barbara Walczak     Monika Stolarska     Joanna Stankiewicz     Kuba Szreder     Tomasz Majewski     Esra Küçük     Kasia Kalinowska     Agnieszka Brzezińska     Jan Sobolewski     Lena Frankiewicz     Beniamin Bukowski     Kinga Wołoszyn-Kowanda     Artur Kociałkowski     Magdalena Zaczek     Magda Malinowska     Magdalena Kopańska     Ariel Salleh     Łukasz Orłowski     Marijke Pinoy     Ovidiu Țichindeleanu     Aleksandra Żwan     Piotr Macha     Aleksandra Gruszecka     Emilia Kulpa-Nowak     Beata Siemieniako     Dilar Dirik     Marta Stańczyk     Lorenzo Marsili     Dominika Korzeniecka     Aneta Rajca     Amgad Elmahdi     Emilia     Hanna Gruszczyńska     Barbara Baranowska     Susan Buck-Morss     Ana Taixeira Pinto     Maja Dobiasz-Krysiak     Natalia Obrębska     Joanna Scheuring-Wielgus     Kasia Nowak     Weronika     Irena Szanser     Barbara Grzybowska     Sonia Roszczuk     Janek Simon     Michał Kuziak     Abderrahim Kassou     Andrzej W. Nowak     Sylwia     Marika     Svetlana Sukhorukova     Piotr Woźniakiewicz     Greta Thunberg     Anna Majewska     Joanna Bojczewska     Magomed     Khawra Pashaeva     Natalia     Mariam Elnozahy     Joanna Berendt     Alex Freiheit     Aziza Harmel     Agata Pyzik     Teresa Otulak     Johan Leysen     Anita Sokołowska     Hava     Susana Abdul Majid     Anna Curcio     Domink Skrzypkowski     Barbara Lityńska     KS     Michał Szota     Kaya Kołodziejczyk     Joanna Janiszewska     Ryszard Abraham     Joanna Grudzińska     Justyna Wielgus     Małgorzata J. Berwid     Barbara Szymanowska     Rolando     Artur Szczęsny     Piotr Buratyński     Svetlana Vlasova     Mirosław Guzowski     Milena Czarnik     Gosia     Marek Ślusarz     Kim Lee     Justyna Orlińska     Dagmara Siwczyk     Luna Butrus Francis     Agata Katarzyna Grobel     Fiona Dove     Anna Krzystowska     Nina Józefina Bąk     Marzena Czuba     Iwona Chmura-Rutkowska     Katarzyna Nowik-Popławska     Maria Gromadowska     Chris Keulemans     Mariusz Marciniak     Adelina Cimochowicz     Rachel Dedman     Joanna Olejniczak     Mike van Graan     Dagmara     Jasmina     Zorka Wollny     Rafał Paradowski     Edka Jarząb     Bolo     Kamcio     Daryna     Natalia     Monika Kostera     Mariam     Francesca Masoero     Elżbieta Balano     Michał Markowicz     Ola Knychalska     Renata Dziurawiec     Milo Rau     Stefan Bläske     Karolina Mełnicka     Monika Bobako     Gośka Isphording     Inga Hajdarowicz     Elżbieta Zawada     Justen     Elsie de Brauw     Łukasz Maciej Szymborski     Joanna Warsza     Bożena Marczykowska     Diana Arce     Alicja Borkowska     Beata Bandurska     Duraid Abbas Ghaieb     Karol Nepelski     Ana Ofak     Alexandre Lacroix     Renata Kamińska     Anna Jurkiewicz     Octavian Milewski     Radek Hoffman     Jan Sowa     Weronika Wood     Jerzy Stachowicz     Joanna Bernacka     Boris Buden     INTRPRT     Rado Ištok     Katarzyna Szyngiera     Doma     Krystian Szadkowski     Anna Dzierzgowska     Julia     Magdalena Miśkowicz     Nabil Ahmed     Wiktoria     Czarne Szmaty     Cezary Pruszko     Paweł L. Gilewski     Jolanta Mrówczyńska     Jakub Ulewicz     Dominika Olszowy     Paulina Orbitowska-Fernandez     Mateusz Saczywko     Aleksandra Szwajkowska     Maja Demska     Marcjanna Bulik     Fernando Burgés     Kuba Depczyński     Karolina Pietrzyk     Paula Gioia     Gosia Warrink     Justyna Sobczyk     Dorota Miąsko     Magda     Kamil     Said Magomed     Cecylia Sobolewska     Dounia Kchiere     Marwa Arsanios     Piotr Grzymisławski     Jerzy Paweł Listwan     Sonia     Monika Podsiadła     Alia Swastika     Yasmina Reggad     Malina Chojecka     Karolina Giedrys-Majkut     Tymek     Marek     Rayana     Małgorzata Witkowska     Małgorzata Czmut     Piotr Wawer Jr     Kuba  

powitanie

Lista współtwórców programu Zorganizujmy swoją przyszłość, pierwszej edycji Biennale Warszawa, jest długa. Znajduje się na niej ponad 400 nazwisk. Wśród nich badacze i badaczki, intelektualistki i intelektualiści, teatralni twórcy i twórczynie, artystki i artyści wizualni, kompozytorzy i muzycy, kuratorki i kuratorzy projektów performatywnych i wizualnych, reprezentanci i reprezentantki polskich i zagranicznych środowisk aktywistycznych, mieszkanki i mieszkańcy Warszawy, dzieci i młodzież, cudzoziemcy i cudzoziemki pracujący i żyjący w Warszawie. Wszystkie te osoby, zaproszone przez kuratorki i kuratorów poszczególnych bloków programowych do wspólnego przygotowania programu Biennale, zorganizują i wezmą udział w 56 wydarzeniach: spektaklach teatralnych, koncertach, wystawach, wykładach, konferencjach, warsztatach, wycieczkach, pokazach filmowych, kongresach, konwencjach, które zostaną pokazane 108 razy w 16 miejscach w Warszawie.

program

13 maja 2019
, 12:00-14:00; 15:30-17:30; 18:00-20:00
Poniedziałek
12:00-14:00; 15:30-17:30; 18:00-20:00
Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Wstęp wolny
24 maja 2019
, 17:30-20:30
Piątek
17:30-20:30
Demokracja bezpośrednia / wykłady / warsztaty

Sztuka spółdzielczości

wykłady w języku angielskim
Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Wstęp wolny
25 maja 2019
, 12:00-15:00
Sobota
12:00-15:00
Demokracja bezpośrednia / wykłady / warsztaty

Sztuka spółdzielczości

Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski Wstęp wolny
29 maja 2019
, 18:00
Środa
18:00
Demokracja bezpośrednia / debaty

Inny Uniwersytet?

Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Wstęp wolny
30 maja 2019
, 18:00
Czwartek
18:00
Demokratyczna edukacja / wystawy

Przestrzeń bez końca

otwarcie
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Wstęp wolny
30 maja 2019
, 20:00
Czwartek
20:00
Demokracja bezpośrednia / spektakle

Solidarność. Nowy projekt
Paweł Wodziński

TR Warszawa
ATM Studio
31 maja 2019
, 12:00-20:00
Piątek
30 czerwca 2019
Niedziela
12:00-20:00
Demokratyczna edukacja / wystawy

Przestrzeń bez końca

Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Wstęp wolny
31 maja 2019
Piątek
2 czerwca 2019
Niedziela
Demokracja bezpośrednia / zgromadzenia

Polskie Forum Społeczne

Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Zapisy zamknięte
31 maja 2019
, 21:00-23:00
Piątek
21:00-23:00
Demokracja bezpośrednia / filmy

Czym jest demokracja?
Oliver Ressler

Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Wstęp wolny
31 maja 2019
, 19:00
Piątek
19:00
Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Wstęp wolny
1 czerwca 2019
, 10:00-14:00
Sobota
2 czerwca 2019
Niedziela
10:00-14:00
Groszowe sprawy (Bazar Namysłowska, pawilon 34) Wstęp wolny
1 czerwca 2019
, 12:00
Sobota
12:00
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Wstęp wolny
1 czerwca 2019
, 20:00
Sobota
20:00
Demokratyczna edukacja / koncerty

Poskromienie złośnicy
SIKSA

TR Warszawa
2 czerwca 2019
, 15:00-17:30
Niedziela
15:00-17:30
Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie Zapisy zamknięte
2 czerwca 2019
, 18:00
Niedziela
18:00
Plac Zamkowy Wstęp wolny
2 czerwca 2019
, 20:00
Niedziela
20:00
Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Wstęp wolny
3 czerwca 2019
Poniedziałek
30 czerwca 2019
Niedziela
Transnarodowa solidarność / konferencje / rezydencje / warsztaty

Re-Directing East / Projektując przyszłości

Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski Wydarzenie zamknięte
3 czerwca 2019
, 16:00-19:00
Poniedziałek
16:00-19:00
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Wstęp wolny
3 czerwca 2019
, 20:00
Poniedziałek
20:00
Demokratyczna edukacja / filmy

Rewolucja Szkoła 1918-1939

Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski Wstęp wolny
4 czerwca 2019
Wtorek
Demokracja bezpośrednia / akcje

Wolna Polska
Czarne Szmaty #czsz

4 czerwca 2019
, 12:00-20:00
Wtorek
30 czerwca 2019
Niedziela
12:00-20:00
Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Kup bilety 
4 czerwca 2019
, 18:00-20:00
Wtorek
18:00-20:00
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Wstęp wolny
5 czerwca 2019
, 10:00-13:00
Środa
10:00-13:00
Demokratyczna edukacja / warsztaty

Ruch empatyczny

dla młodzieży od 14. roku życia
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Zapisy zamknięte
5 czerwca 2019
, 17:00-20:00
Środa
17:00-20:00
Demokratyczna edukacja / warsztaty

Cztery kroki do porozumienia

dla dorosłych
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Zapisy zamknięte
6 czerwca 2019
, 10:00-13:00
Czwartek
10:00-13:00
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Zapisy zamknięte
6 czerwca 2019
, 11:00-14:00
Czwartek
11:00-14:00
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Brak wolnych miejsc
6 czerwca 2019
, 17:00-20:00
Czwartek
17:00-20:00
Demokratyczna edukacja / warsztaty

Cztery kroki do porozumienia

dla dorosłych
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Zapisy zamknięte
6 czerwca 2019
, 19:00-02:00
Czwartek
19:00-02:00
Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Wstęp wolny
7 czerwca 2019
, 12:00-20:00
Piątek
30 czerwca 2019
Niedziela
12:00-20:00
Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Kup bilety 
7 czerwca 2019
, 12:00-14:00; 16:00-18:00
Piątek
12:00-14:00; 16:00-18:00
Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Wstęp wolny
7 czerwca 2019
, 10:00-13:00
Piątek
10:00-13:00
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Brak wolnych miejsc
7 czerwca 2019
, 17:00-20:00
Piątek
17:00-20:00
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Zapisy zamknięte
7 czerwca 2019
, 19:00
Piątek
19:00
Transnarodowa metropolia / spektakle

Uchodźczynie
Katarzyna Szyngiera

premiera
Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera w Warszawie
7 czerwca 2019
, 19:00-22:00
Piątek
19:00-22:00
Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Wstęp wolny
8 czerwca 2019
, 10.00-16.00
Sobota
10.00-16.00
Demokracja bezpośrednia / wystawy

OBROTY / Martwe natury

wernisaż
Groszowe sprawy (Bazar Namysłowska, pawilon 34) Wstęp wolny
8 czerwca 2019
, 10:00-11:30
Sobota
10:00-11:30
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Brak wolnych miejsc
8 czerwca 2019
, 10:00-13:00
Sobota
10:00-13:00
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Brak wolnych miejsc
8 czerwca 2019
, 14:00
Sobota
14:00
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Wstęp wolny
8 czerwca 2019
, 15:00-17:30
Sobota
15:00-17:30
Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie Zapisy zamknięte
8 czerwca 2019
, 18:00-20:00
Sobota
18:00-20:00
Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Wstęp wolny
8 czerwca 2019
, 19:00
Sobota
19:00
Transnarodowa metropolia / spektakle

Uchodźczynie
Katarzyna Szyngiera

Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera w Warszawie
8 czerwca 2019
, 20:30
Sobota
20:30
Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
9 czerwca 2019
, 10:00-18:00
Niedziela
10:00-18:00
Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Wstęp wolny
9 czerwca 2019
, 10:00-11:30
Niedziela
10:00-11:30
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Brak wolnych miejsc
9 czerwca 2019
, 10:00-11:30
Niedziela
10:00-11:30
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Zapisy zamknięte
9 czerwca 2019
, 10:30
Niedziela
10:30
Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Wstęp wolny
9 czerwca 2019
, 15:00-17:30
Niedziela
15:00-17:30
Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie Zapisy zamknięte
9 czerwca 2019
, 17:00-20:00
Niedziela
17:00-20:00
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Brak wolnych miejsc
9 czerwca 2019
, 19:00
Niedziela
19:00
Muzeum Warszawskiej Pragi
9 czerwca 2019
, 19:00
Niedziela
19:00
Demokracja bezpośrednia / wystawy

OBROTY / Martwe natury

finisaż
kawiarnia BAJADERKA Wstęp wolny
10 czerwca 2019
, 12:00-14:00
Poniedziałek
12:00-14:00
Demokratyczna edukacja / warsztaty

Ty Downie!

dla młodzieży od 12. roku życia
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Brak wolnych miejsc
10 czerwca 2019
, 12:00
Poniedziałek
12:00
Muzeum Warszawskiej Pragi
10 czerwca 2019
, 17:00-20:00
Poniedziałek
17:00-20:00
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Brak wolnych miejsc
10 czerwca 2019
, 18:00
Poniedziałek
18:00
Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
ODWOŁANY
10 czerwca 2019
, 19:00
Poniedziałek
19:00
Muzeum Warszawskiej Pragi
11 czerwca 2019
, 11:00-14:00
Wtorek
11:00-14:00
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Zapisy zamknięte
11 czerwca 2019
, 13:00-15:00
Wtorek
13:00-15:00
Demokratyczna edukacja / warsztaty

Ty Downie!

dla młodzieży od 12. roku życia
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Brak wolnych miejsc
11 czerwca 2019
, 18:00-21.00
Wtorek
18:00-21.00
Demokratyczna edukacja / warsztaty

Ruch empatyczny

dla dorosłych
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Brak wolnych miejsc
11 czerwca 2019
, 19:00
Wtorek
19:00
TR Warszawa
11 czerwca 2019
, 19:00
Wtorek
19:00
Transnarodowa metropolia / spektakle

Modern Slavery
Bartek Frąckowiak

Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
12 czerwca 2019
, 10:00-13:00
Środa
10:00-13:00
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Zapisy zamknięte
12 czerwca 2019
, 12:00
Środa
12:00
Muzeum Warszawskiej Pragi
12 czerwca 2019
, 15:00
Środa
15:00
Muzeum Warszawskiej Pragi
12 czerwca 2019
, 19:00
Środa
19:00
Transnarodowa metropolia / spektakle

Modern Slavery
Bartek Frąckowiak

Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
13 czerwca 2019
, 12:00
Czwartek
12:00
Muzeum Warszawskiej Pragi
13 czerwca 2019
, 18:00
Czwartek
18:00
Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie Wstęp wolny
13 czerwca 2019
, 19:00
Czwartek
19:00
Muzeum Warszawskiej Pragi
13 czerwca 2019
, 20:00
Czwartek
20:00
Transnarodowa solidarność / wystawy

Rasa i las
INTERPRT

otwarcie
Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie Wstęp wolny
14 czerwca 2019
, 12:00-20:00
Piątek
27 czerwca 2019
Czwartek
12:00-20:00
Transnarodowa solidarność / wystawy

Rasa i las
INTERPRT

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie Wstęp wolny
14 czerwca 2019
, 11:00-18:00
Piątek
11:00-18:00
Transnarodowa solidarność / zgromadzenia

Konwencja rolniczek

Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Wydarzenie zamknięte
14 czerwca 2019
, 10:00
Piątek
10:00
Demokratyczna edukacja / oprowadzania

Przestrzeń bez końca
Oprowadzanie dla grup szkolnych

Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Brak wolnych miejsc
15 czerwca 2019
, 13:00-15:00
Sobota
13:00-15:00
Demokratyczna edukacja / debaty

Prawo do szkoły

Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Zapisy zamknięte
15 czerwca 2019
, 10:00-18:00
Sobota
10:00-18:00
Transnarodowa solidarność / zgromadzenia

Konwencja rolniczek

polsko-hiszpańsko-angielskie tłumaczenie
Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Wstęp wolny
15 czerwca 2019
, 15:00-17:30
Sobota
15:00-17:30
Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie Zapisy zamknięte
15 czerwca 2019
, 19:30
Sobota
19:30
Transnarodowa solidarność / filmy

Kto się boi ideologii?
Marwa Arsanios

Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Wstęp wolny
15 czerwca 2019
, 20:30
Sobota
20:30
Transnarodowa solidarność / koncerty

Kompost

Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Wstęp wolny
16 czerwca 2019
, 14:00
Niedziela
14:00
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Wstęp wolny
16 czerwca 2019
, 15:00-17:30
Niedziela
15:00-17:30
Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie Zapisy zamknięte
18 czerwca 2019
, 10:00
Wtorek
10:00
Demokratyczna edukacja / oprowadzania

Przestrzeń bez końca
Oprowadzanie dla grup szkolnych

Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Brak wolnych miejsc
18 czerwca 2019
, 18:00-20:00
Wtorek
18:00-20:00
Demokratyczna edukacja / debaty

Mapa przemocy

Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Wstęp wolny
21 czerwca 2019
, 17:00
Piątek
17:00
Transnarodowa metropolia / badania

Mapowanie wielokulturowej Warszawy

Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Wstęp wolny
21 czerwca 2019
, 20:00
Piątek
20:00
Transnarodowa metropolia / spektakle

Staff Only
Katarzyna Kalwat

TR Warszawa
22 czerwca 2019
, 10:00-14:00
Sobota
10:00-14:00
Groszowe sprawy (Bazar Namysłowska, pawilon 34) Wstęp wolny
22 czerwca 2019
, 11:00-19:15
Sobota
11:00-19:15
Transnarodowa solidarność / zgromadzenia

Trans-unie

Pałac Kultury i Nauki, sala Marii Skłodowskiej-Curie (4 piętro) Wstęp wolny
22 czerwca 2019
, 12:00
Sobota
12:00
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Wstęp wolny
22 czerwca 2019
, 20:00
Sobota
20:00
Transnarodowa metropolia / spektakle

Staff Only
Katarzyna Kalwat

TR Warszawa
23 czerwca 2019
, 10:00-14:00
Niedziela
10:00-14:00
Groszowe sprawy (Bazar Namysłowska, pawilon 34) Wstęp wolny
23 czerwca 2019
, 12:00
Niedziela
12:00
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Wstęp wolny
23 czerwca 2019
, 15:00-17:30
Niedziela
15:00-17:30
Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie Zapisy zamknięte
23 czerwca 2019
, 18:00
Niedziela
18:00
Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Wstęp wolny
23 czerwca 2019
, 20:00
Niedziela
20:00
Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Wstęp wolny
23 czerwca 2019
, 20:00
Niedziela
20:00
Transnarodowa solidarność / spektakle

Orestes w Mosulu
Milo Rau

polskie i angielskie napisy
Nowy Teatr
26 czerwca 2019
, 13:30-16:30
Środa
13:30-16:30
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Zapisy 
26 czerwca 2019
, 10:00-13:00
Środa
10:00-13:00
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Zapisy 
26 czerwca 2019
, 18:00
Środa
18:00
Transnarodowa solidarność / wystawy / oprowadzania

Rasa i las
Oprowadzanie na finisaż wystawy

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie Wstęp wolny
27 czerwca 2019
, 13:30-16:30
Czwartek
13:30-16:30
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Zapisy 
29 czerwca 2019
, 12:00
Sobota
12:00
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Wstęp wolny
30 czerwca 2019
, 12:00
Niedziela
12:00
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Wstęp wolny

aktualności

partnerzy

Na tej stronie korzystamy z cookies. Polityka Prywatności