Biennale Warszawa

polecamy

  Stefan Bläske     Agata Pyzik     Renata Kamińska     Robert Pfaller     Marek Ślusarz     Martyna Peszko     Katarzyna Kalwat     Konrad Wosik     Vera Popova     Edyta Bojanowska     Bartek Frąckowiak     Abderrahim Kassou     Mariam     Svetlana Vlasova     Michał Buszewicz     Magdalena Zaczek     Ola Knychalska     Michał Szota     Marwa Arsanios     Marianna Wartecka     Paulina Orbitowska-Fernandez     Ryszard Abraham     Rado Ištok     Ruda     Lorenzo Marsili     Beata Belska     Aleksandra Żwan     Artur Szczęsny     Dominika Jędrzejczak     Ela Petruk     Joanna Stankiewicz     Joanna Ostrowska     Natalia     Maria Surowiec     Barbara Grzybowska     Marika     Tobias Wenig     Aleksandra Szwajkowska     Władek     Edka Jarząb     Beniamin Bukowski     Jasmina     Agnieszka Haska     Tomas Tóth     Gosia Warrink     Justen     Przemysław Wielgosz     Aleksandra Gruszecka     Amina Marwa     Marta Krześlak     Katherine Gibson     Svetlana Sukhorukova     Nuria Guell     Renata Kim     Kamil Kućmierowski     Luna Butrus Francis     Małgorzata Kozek     Octavian Milewski     Ariel Salleh     Dagmara     Elżbieta Balano     Krystian Szadkowski     Joanna Olejniczak     Anna Smolar     Marijke Pinoy     Kuba Szreder     Julia     Damian     Adelina Cimochowicz     Elżbieta Zawada     Irena Wiesiołek     Barbara Walczak     Ana Ofak     Claudia Ciobanu     Kasia Kalinowska     Natalia Sielewicz     Inga Hajdarowicz     Paweł L. Gilewski     Agata Katarzyna Grobel     Irena Klein     Anna Dzierzgowska     Barbara Baranowska     Paula Gioia     Piotr Swend     Zorka Wollny     Piotr Grzymisławski     Aleksandra Skotarek     Duraid Abbas Ghaieb     Alex Freiheit     Cristina Bogdan     Karolina Pietrzyk     Joshua Virasami     Paweł Siemianowski     Karolina Giedrys-Majkut     Małgorzata J. Berwid     Klementyna Dec     Sumaja     Malina Chojecka     Hanna Maciąg     Jerzy Paweł Listwan     Magdalena Kopańska     INTRPRT     Gosia     Maja Wyborska     Agnieszka Brzezińska     Piotr Woźniakiewicz     Angelo Camufingo     Agnieszka Kryst     Samanta Arango Orozco     Maja Dobiasz-Krysiak     Jakub Ulewicz     Patryk Raszkowski     Dima Łewycki     Mariusz Marciniak     Ana Taixeira Pinto     Gilbert Schneider     Maria Mendel     Kuba     Szymon Adamczak     Natalia     Janek Simon     Teresa Otulak     Milena Czarnik     Monika Bobako     María Estela Barco     Tomasz Szkudlarek     Boris Buden     Milo Rau     Nabil Ahmed     Alicja Rogalska     Oliver Ressler     Dominika Korzeniecka     Artur Kociałkowski     Agata Kiedrowicz     Gulbarg Sayfova     Kamcio     Renata Dziurawiec     Dominika Olszowy     Dominika Wasilewska     Diana Arce     Agata Diduszko-Zyglewska     Anna Curcio     Elsie de Brauw     Małgorzata Leszko     Carine Pionetti     Natalia Borawska     Jolanta Nałęcz-Jawecka     Michał Markowicz     Marzena Czuba     Kim Lee     Filip Wesołowski     Anna Galas-Kosil     Edyta Pawłowska     Medni     Czarne Szmaty     Fernando Burgés     Kuba Pałys     Zelam Ramzan     Jovan     Justyna Orlińska     Emilia     Amgad Elmahdi     Sonia     Cecylia Sobolewska     Ovidiu Țichindeleanu     Zdenka Badovinac     Jerzy Stachowicz     Jan Sobolewski     Marta Stańczyk     Kolektyw Palce lizać     Tomasz Majewski     Bogna Stefańska     Aneta Rajca     Anna Krzystowska     Marcin Koziej     Iza     Maciej Siuda     Bolo     Anastazja     Justyna Sobczyk     Barbara Popławska     Marysia Świetlik     Sonia Roszczuk     Piotr     Joanna Bojczewska     Dilar Dirik     Emilia Kulpa-Nowak     Christine Schörkhuber     Max Cegielski     Samira     Matylda Dobrowolska     Said Magomed     Katarzyna Szyngiera     Hava     Monika Kostera     Barbara Swadzyniak     Justyna Wielgus     Agnieszka     Michael Leiserowitz     Kinga Wołoszyn-Kowanda     Vasyl Cherepanyn     Weronika Wysocka     Alicja Borkowska     Viera z Dalekiego Kraju     Barbara Lityńska     Lena Frankiewicz     Yasmina Reggad     Katarzyna Nowik-Popławska     Grażyna Reczulska     Urszula Strych     Susan Buck-Morss     Magdalena Miśkowicz     Joanna Grudzińska     Gabrysia     Bożena Marczykowska     Kazimierz Gutowski     Maria Gromadowska     Karol Nepelski     Alia Swastika     Marta Fidura     Katarzyna Makaruk     Emilia Korsak     Magda Malinowska     Domink Skrzypkowski     Amina     Sylwia     Kamil Dziadek     Łukasz Maciej Szymborski     Monika Sadkowska     Małgorzata Trofimiuk     Iga Fijałkowska     Julia Kinaszewska     Michał Kuziak     Ika Sienkiewicz-Nowacka     Joanna Warsza     Katarzyna Andrejczuk     Sulim     Magdalena Celmer     Jolanta Mrówczyńska     Marianna Dobkowska     Anita Sokołowska     Andrzej Leder     Dorota Miąsko     Kasia Nowak     Beata Kowalska     Joanna Pawluśkiewicz     Rachel Dedman     Paweł Wodziński     Kaya Kołodziejczyk     Johan Leysen     Joanna Bernacka     Hanna Gruszczyńska     Daniel Krajewski     Joanna Berendt     Esra Küçük     Konstanty Usenko     Rafał Paradowski     Ada Branecka     Marcelina Grześkiewicz     Małgorzata Witkowska     Susana Abdul Majid     Natalia S.     Iwona Chmura-Rutkowska     Michał Głaszczka     Monika Stolarska     Renata Dziubiak     KS     Daryna     Magda     Wiktoria     Bert Luppes     Klara Duniec     Tanzila     Paweł     Filip Madejski     Joanna Scheuring-Wielgus     Jerzy S. Majewski     Maja Demska     Khawra Pashaeva     Mateusz Saczywko     Ewa Chomicka     Nina Józefina Bąk     Alex Freiheit     Greta Thunberg     Karolina Mełnicka     Radek Hoffman     Jakub Rok     Natalia Obrębska     Kathrin Böhm     Yara Said     Anetta Przybył-Bryńska     Jamil Mouawad     Katarzyna A. Liszewska     Marcjanna Bulik     Anna Wieczorek     Mirosław Guzowski     Sebastian Świąder     Magomed     Piotr Wawer Jr     Marta Michalak     Marek     Kamil     Elżbieta Jasińska     Yassim Al Haj Saleh     Mercy Vera     Cezary Pruszko     Joanna Janiszewska     Maja Kowalczyk     Dagmara Siwczyk     Urszula Iwińska     Łukasz Orłowski     Aleksandra Matlingiewicz     Agnieszka Osowska     Piotr Sikora     Marek Lisiński     Kuba Depczyński     Beata Siemieniako     Anna Jurkiewicz     Anna Majewska     Barbara Ogiełło     Maciej Pesta     Nastka     Rolando     Weronika Wood     John Jordan     Aziza Harmel     Irena Szanser     Beata Bandurska     Monika Podsiadła     Dounia Kchiere     Małgorzata Czmut     Gośka Isphording     Natalia Kanabus     Weronika     Mike van Graan     Mariam Elnozahy     Tereza Stejskalová     Ewa Smuk Stratenwerth     Risto Kübar     Aleksandra Rajska     Jan Sowa     Barbara Szymanowska     Sabina     Chris Keulemans     Piotr Macha     Fiona Dove     Malina Baranowska-Janusz     Dorota Metera     Piotr Buratyński     Doma     Andrzej W. Nowak     Jonas Staal     Francesca Masoero     Edgar Bąk     Rayana     Marek Jeżewski     Olga Ciężkowska     Alexandre Lacroix     Anna Rączkowska     Kahdija Chahine     Ulrike Guerot     Elżbieta Pachała-Czechowska     Tymek     Leyla Elsanova  

powitanie

Lista współtwórców programu Zorganizujmy swoją przyszłość, pierwszej edycji Biennale Warszawa, jest długa. Znajduje się na niej ponad 400 nazwisk. Wśród nich badacze i badaczki, intelektualistki i intelektualiści, teatralni twórcy i twórczynie, artystki i artyści wizualni, kompozytorzy i muzycy, kuratorki i kuratorzy projektów performatywnych i wizualnych, reprezentanci i reprezentantki polskich i zagranicznych środowisk aktywistycznych, mieszkanki i mieszkańcy Warszawy, dzieci i młodzież, cudzoziemcy i cudzoziemki pracujący i żyjący w Warszawie. Wszystkie te osoby, zaproszone przez kuratorki i kuratorów poszczególnych bloków programowych do wspólnego przygotowania programu Biennale, zorganizują i wezmą udział w 56 wydarzeniach: spektaklach teatralnych, koncertach, wystawach, wykładach, konferencjach, warsztatach, wycieczkach, pokazach filmowych, kongresach, konwencjach, które zostaną pokazane 108 razy w 16 miejscach w Warszawie.

program

13 maja 2019
, 12:00-14:00; 15:30-17:30; 18:00-20:00
Poniedziałek
12:00-14:00; 15:30-17:30; 18:00-20:00
Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Wstęp wolny
24 maja 2019
, 17:30-20:30
Piątek
17:30-20:30
Demokracja bezpośrednia / wykłady / warsztaty

Sztuka spółdzielczości

wykłady w języku angielskim
Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Wstęp wolny
25 maja 2019
, 12:00-15:00
Sobota
12:00-15:00
Demokracja bezpośrednia / wykłady / warsztaty

Sztuka spółdzielczości

Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski Wstęp wolny
29 maja 2019
, 18:00
Środa
18:00
Demokracja bezpośrednia / debaty

Inny Uniwersytet?

Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Wstęp wolny
30 maja 2019
, 18:00
Czwartek
18:00
Demokratyczna edukacja / wystawy

Przestrzeń bez końca

otwarcie
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Wstęp wolny
30 maja 2019
, 20:00
Czwartek
20:00
Demokracja bezpośrednia / spektakle

Solidarność. Nowy projekt
Paweł Wodziński

TR Warszawa
ATM Studio
31 maja 2019
Piątek
2 czerwca 2019
Niedziela
Demokracja bezpośrednia / fora

Polskie Forum Społeczne

Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Zapisy zamknięte
31 maja 2019
, 12:00-20:00
Piątek
30 czerwca 2019
Niedziela
12:00-20:00
Demokratyczna edukacja / wystawy

Przestrzeń bez końca

Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Wstęp wolny
31 maja 2019
, 21:00-23:00
Piątek
21:00-23:00
Demokracja bezpośrednia / filmy

Czym jest demokracja?
Oliver Ressler

Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Wstęp wolny
31 maja 2019
, 19:00
Piątek
19:00
Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Wstęp wolny
1 czerwca 2019
, 10:00-14:00
Sobota
2 czerwca 2019
Niedziela
10:00-14:00
Demokracja bezpośrednia / wystawy

OBROTY / Laguna

Groszowe sprawy (Bazar Namysłowska, pawilon 34) Wstęp wolny
1 czerwca 2019
, 12:00
Sobota
12:00
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Wstęp wolny
1 czerwca 2019
, 20:00
Sobota
20:00
Demokratyczna edukacja / koncerty

Poskromienie złośnicy
SIKSA

TR Warszawa
2 czerwca 2019
, 15:00-17:30
Niedziela
15:00-17:30
Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie Zapisy zamknięte
2 czerwca 2019
, 18:00
Niedziela
18:00
Plac Zamkowy Wstęp wolny
2 czerwca 2019
, 20:00
Niedziela
20:00
Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Wstęp wolny
3 czerwca 2019
Poniedziałek
30 czerwca 2019
Niedziela
Transnarodowa solidarność / konferencje / rezydencje / warsztaty

Re-Directing East / Projektując przyszłości

Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski Wydarzenie zamknięte
3 czerwca 2019
, 16:00-19:00
Poniedziałek
16:00-19:00
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Wstęp wolny
3 czerwca 2019
, 20:00
Poniedziałek
20:00
Demokratyczna edukacja / filmy

Rewolucja Szkoła 1918-1939

Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski Wstęp wolny
4 czerwca 2019
, 12:00-20:00
Wtorek
30 czerwca 2019
Niedziela
12:00-20:00
Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Kup bilety 
4 czerwca 2019
Wtorek
Demokracja bezpośrednia / akcje

Wolna Polska
Czarne Szmaty #czsz

4 czerwca 2019
, 18:00-20:00
Wtorek
18:00-20:00
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Wstęp wolny
5 czerwca 2019
, 10:00-13:00
Środa
10:00-13:00
Demokratyczna edukacja / warsztaty

Ruch empatyczny

dla młodzieży od 14. roku życia
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Zapisy zamknięte
5 czerwca 2019
, 17:00-20:00
Środa
17:00-20:00
Demokratyczna edukacja / warsztaty

Cztery kroki do porozumienia

dla dorosłych
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Zapisy zamknięte
6 czerwca 2019
, 10:00-13:00
Czwartek
10:00-13:00
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Zapisy zamknięte
6 czerwca 2019
, 11:00-14:00
Czwartek
11:00-14:00
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Brak wolnych miejsc
6 czerwca 2019
, 17:00-20:00
Czwartek
17:00-20:00
Demokratyczna edukacja / warsztaty

Cztery kroki do porozumienia

dla dorosłych
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Zapisy zamknięte
6 czerwca 2019
, 19:00-02:00
Czwartek
19:00-02:00
Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Wstęp wolny
7 czerwca 2019
, 12:00-14:00; 16:00-18:00
Piątek
12:00-14:00; 16:00-18:00
Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Wstęp wolny
7 czerwca 2019
, 12:00-20:00
Piątek
30 czerwca 2019
Niedziela
12:00-20:00
Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Kup bilety 
7 czerwca 2019
, 10:00-13:00
Piątek
10:00-13:00
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Brak wolnych miejsc
7 czerwca 2019
, 17:00-20:00
Piątek
17:00-20:00
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Zapisy zamknięte
7 czerwca 2019
, 19:00-22:00
Piątek
19:00-22:00
Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Wstęp wolny
7 czerwca 2019
, 19:00
Piątek
19:00
Transnarodowa metropolia / spektakle

Uchodźczynie
Katarzyna Szyngiera

premiera
Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera w Warszawie
8 czerwca 2019
, 10.00-16.00
Sobota
10.00-16.00
Demokracja bezpośrednia / wystawy

OBROTY / Martwe natury

wernisaż
Groszowe sprawy (Bazar Namysłowska, pawilon 34) Wstęp wolny
8 czerwca 2019
, 10:00-11:30
Sobota
10:00-11:30
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Brak wolnych miejsc
8 czerwca 2019
, 10:00-13:00
Sobota
10:00-13:00
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Brak wolnych miejsc
8 czerwca 2019
, 14:00
Sobota
14:00
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Wstęp wolny
8 czerwca 2019
, 15:00-17:30
Sobota
15:00-17:30
Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie Zapisy zamknięte
8 czerwca 2019
, 18:00-20:00
Sobota
18:00-20:00
Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Wstęp wolny
8 czerwca 2019
, 19:00
Sobota
19:00
Transnarodowa metropolia / spektakle

Uchodźczynie
Katarzyna Szyngiera

Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera w Warszawie
8 czerwca 2019
, 20:30
Sobota
20:30
Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
9 czerwca 2019
, 10:00-11:30
Niedziela
10:00-11:30
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Brak wolnych miejsc
9 czerwca 2019
, 10:00-11:30
Niedziela
10:00-11:30
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Zapisy zamknięte
9 czerwca 2019
, 10:00-18:00
Niedziela
10:00-18:00
Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Wstęp wolny
9 czerwca 2019
, 10:30
Niedziela
10:30
Transnarodowa solidarność / fora / wykłady performatywne

Marzyliśmy o utopii i obudziliśmy się z krzykiem #5

Wykład performatywny
Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Wstęp wolny
9 czerwca 2019
, 15:00-17:30
Niedziela
15:00-17:30
Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie Zapisy zamknięte
9 czerwca 2019
, 17:00-20:00
Niedziela
17:00-20:00
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Brak wolnych miejsc
9 czerwca 2019
, 19:00
Niedziela
19:00
Muzeum Warszawskiej Pragi
9 czerwca 2019
, 19:00
Niedziela
19:00
Demokracja bezpośrednia / wystawy

OBROTY / Martwe natury

finisaż
kawiarnia BAJADERKA Wstęp wolny
10 czerwca 2019
, 12:00
Poniedziałek
12:00
Transnarodowa metropolia / audiospacery

Kijowska: Nie razem a blisko. Audiospacer
Dima Łewycki

Muzeum Warszawskiej Pragi
10 czerwca 2019
, 12:00-14:00
Poniedziałek
12:00-14:00
Demokratyczna edukacja / warsztaty

Ty Downie!

dla młodzieży od 12. roku życia
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Brak wolnych miejsc
10 czerwca 2019
, 17:00-20:00
Poniedziałek
17:00-20:00
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Brak wolnych miejsc
10 czerwca 2019
, 18:00
Poniedziałek
18:00
Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
ODWOŁANY
10 czerwca 2019
, 19:00
Poniedziałek
19:00
Transnarodowa metropolia / audiospacery

Kijowska: Nie razem a blisko. Audiospacer
Dima Łewycki

Muzeum Warszawskiej Pragi
11 czerwca 2019
, 11:00-14:00
Wtorek
11:00-14:00
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Zapisy zamknięte
11 czerwca 2019
, 13:00-15:00
Wtorek
13:00-15:00
Demokratyczna edukacja / warsztaty

Ty Downie!

dla młodzieży od 12. roku życia
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Brak wolnych miejsc
11 czerwca 2019
, 18:00-21.00
Wtorek
18:00-21.00
Demokratyczna edukacja / warsztaty

Ruch empatyczny

dla dorosłych
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Brak wolnych miejsc
11 czerwca 2019
, 19:00
Wtorek
19:00
Transnarodowa metropolia / spektakle

Modern Slavery
Bartek Frąckowiak

Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
11 czerwca 2019
, 19:00
Wtorek
19:00
TR Warszawa
12 czerwca 2019
, 10:00-13:00
Środa
10:00-13:00
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Zapisy zamknięte
12 czerwca 2019
, 12:00
Środa
12:00
Transnarodowa metropolia / audiospacery

Kijowska: Nie razem a blisko. Audiospacer
Dima Łewycki

Muzeum Warszawskiej Pragi
12 czerwca 2019
, 15:00
Środa
15:00
Transnarodowa metropolia / audiospacery

Kijowska: Nie razem a blisko. Audiospacer
Dima Łewycki

Muzeum Warszawskiej Pragi
12 czerwca 2019
, 19:00
Środa
19:00
Transnarodowa metropolia / spektakle

Modern Slavery
Bartek Frąckowiak

Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
13 czerwca 2019
, 12:00
Czwartek
12:00
Transnarodowa metropolia / audiospacery

Kijowska: Nie razem a blisko. Audiospacer
Dima Łewycki

Muzeum Warszawskiej Pragi
13 czerwca 2019
, 18:00
Czwartek
18:00
Transnarodowa solidarność / debaty / wystawy

Działania na rzecz sprawiedliwości klimatycznej
dyskusja

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie Wstęp wolny
13 czerwca 2019
, 19:00
Czwartek
19:00
Muzeum Warszawskiej Pragi
13 czerwca 2019
, 20:00
Czwartek
20:00
Transnarodowa solidarność / wystawy

Rasa i las
INTERPRT

otwarcie
Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie Wstęp wolny
14 czerwca 2019
, 12:00-20:00
Piątek
27 czerwca 2019
Czwartek
12:00-20:00
Transnarodowa solidarność / wystawy

Rasa i las
INTERPRT

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie Wstęp wolny
14 czerwca 2019
, 10:00
Piątek
10:00
Demokratyczna edukacja / oprowadzania

Przestrzeń bez końca
Oprowadzanie dla grup szkolnych

Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Brak wolnych miejsc
14 czerwca 2019
, 11:00-18:00
Piątek
11:00-18:00
Transnarodowa solidarność / fora

Konwencja rolniczek
Marwa Arsanios

Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Wydarzenie zamknięte
15 czerwca 2019
, 13:00-15:00
Sobota
13:00-15:00
Demokratyczna edukacja / debaty

Prawo do szkoły

Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Zapisy zamknięte
15 czerwca 2019
, 10:00-18:00
Sobota
10:00-18:00
Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Wstęp wolny
15 czerwca 2019
, 15:00-17:30
Sobota
15:00-17:30
Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie Zapisy zamknięte
15 czerwca 2019
, 19:30
Sobota
19:30
Transnarodowa solidarność / filmy

Kto się boi ideologii?
Marwa Arsanios

Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Wstęp wolny
15 czerwca 2019
, 20:30
Sobota
20:30
Transnarodowa solidarność / koncerty

Kompost

Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Wstęp wolny
16 czerwca 2019
, 14:00
Niedziela
14:00
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Wstęp wolny
16 czerwca 2019
, 15:00-17:30
Niedziela
15:00-17:30
Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie Zapisy zamknięte
18 czerwca 2019
, 10:00
Wtorek
10:00
Demokratyczna edukacja / oprowadzania

Przestrzeń bez końca
Oprowadzanie dla grup szkolnych

Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Brak wolnych miejsc
18 czerwca 2019
, 18:00-20:00
Wtorek
18:00-20:00
Demokratyczna edukacja / debaty

Mapa przemocy

Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Wstęp wolny
21 czerwca 2019
, 17:00
Piątek
17:00
Transnarodowa metropolia / badania

Mapowanie wielokulturowej Warszawy

Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Wstęp wolny
21 czerwca 2019
, 20:00
Piątek
20:00
Transnarodowa metropolia / spektakle

Staff only
Katarzyna Kalwat

TR Warszawa Kup bilety 
22 czerwca 2019
, 10:00-14:00
Sobota
23 czerwca 2019
Niedziela
10:00-14:00
Demokracja bezpośrednia / wystawy

Groszowe sprawy / OBROTY

Groszowe sprawy (Bazar Namysłowska, pawilon 34) Wstęp wolny
22 czerwca 2019
, 11:00-19:15
Sobota
11:00-19:15
Transnarodowa solidarność / fora

Trans-unie

Pałac Kultury i Nauki w Warszawie Wstęp wolny
22 czerwca 2019
, 12:00
Sobota
12:00
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Wstęp wolny
22 czerwca 2019
, 20:00
Sobota
20:00
Transnarodowa metropolia / spektakle

Staff only
Katarzyna Kalwat

TR Warszawa Kup bilety 
23 czerwca 2019
, 12:00
Niedziela
12:00
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Wstęp wolny
23 czerwca 2019
, 15:00-17:30
Niedziela
15:00-17:30
Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie Zapisy 
23 czerwca 2019
, 18:00
Niedziela
18:00
Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Wstęp wolny
23 czerwca 2019
, 20:00
Niedziela
20:00
Transnarodowa solidarność / spektakle

Orestes w Mosulu
Milo Rau

polskie i angielskie napisy
Nowy Teatr Kup bilety 
23 czerwca 2019
, 22:00
Niedziela
22:00
Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Wstęp wolny
26 czerwca 2019
, 10:00-13:00
Środa
10:00-13:00
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Zapisy 
26 czerwca 2019
, 13:30-16:30
Środa
13:30-16:30
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Zapisy 
27 czerwca 2019
, 13:30-16:30
Czwartek
13:30-16:30
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Zapisy 
29 czerwca 2019
, 12:00
Sobota
12:00
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Wstęp wolny
30 czerwca 2019
, 12:00
Niedziela
12:00
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Wstęp wolny

aktualności

partnerzy

Na tej stronie korzystamy z cookies. Polityka Prywatności