Biennale Warszawa

polecamy

  Marta Michalak     Susana Abdul Majid     INTRPRT     Barbara Grzybowska     Anastazja     Weronika     Jerzy Paweł Listwan     Ulrike Guerot     Piotr Woźniakiewicz     Paweł Wodziński     Justyna Sobczyk     Joanna Bojczewska     Daryna     Aleksandra Gruszecka     Katherine Gibson     Karolina Giedrys-Majkut     Barbara Baranowska     Marysia Świetlik     Kuba Depczyński     Renata Dziubiak     Łukasz Maciej Szymborski     Barbara Lityńska     Marcin Koziej     Magdalena Celmer     Doma     Lena Frankiewicz     Natalia     Aneta Rajca     Malina Chojecka     Ela Petruk     Aleksandra Żwan     Sebastian Świąder     Yassim Al Haj Saleh     Maciej Pesta     Michał Buszewicz     Michał Markowicz     Natalia Borawska     Karol Nepelski     Jerzy Stachowicz     Weronika Wysocka     Piotr     Rachel Dedman     Zdenka Badovinac     Tymek     Joanna Bernacka     Aleksandra Skotarek     Gosia     Damian     Ola Knychalska     Irena Klein     Boris Buden     Anna Jurkiewicz     Barbara Popławska     Joanna Olejniczak     Hanna Maciąg     Marijke Pinoy     Francesca Masoero     Elżbieta Pachała-Czechowska     Beata Siemieniako     Aleksandra Szwajkowska     Agnieszka Haska     Małgorzata Leszko     Viera z Dalekiego Kraju     Anna Dzierzgowska     Tomasz Szkudlarek     Urszula Strych     Cezary Pruszko     Samira     John Jordan     Marwa Arsanios     Bogna Stefańska     Beata Kowalska     Agnieszka     Cecylia Sobolewska     Iza     Carine Pionetti     Rado Ištok     Alia Swastika     Edyta Pawłowska     Marcjanna Bulik     Andrzej W. Nowak     Władek     Kolektyw Palce lizać     Agata Kiedrowicz     Katarzyna Szyngiera     Christine Schörkhuber     Aziza Harmel     Rayana     Bert Luppes     Anetta Przybył-Bryńska     Aleksandra Rajska     Natalia S.     Kahdija Chahine     Marek Lisiński     Klementyna Dec     Joanna Stankiewicz     Agata Diduszko-Zyglewska     Tomasz Majewski     Marcelina Grześkiewicz     Marta Stańczyk     Edgar Bąk     Natalia Kanabus     Maria Mendel     KS     Szymon Adamczak     Iga Fijałkowska     Tereza Stejskalová     Irena Szanser     Piotr Buratyński     Said Magomed     Magda Malinowska     Michał Głaszczka     Duraid Abbas Ghaieb     Barbara Walczak     Grażyna Reczulska     Alex Freiheit     Edka Jarząb     Gabrysia     Alicja Rogalska     Diana Arce     Monika Bobako     Przemysław Wielgosz     Maja Demska     Klara Duniec     Claudia Ciobanu     Abderrahim Kassou     Daniel Krajewski     Dominika Olszowy     Aleksandra Matlingiewicz     Dorota Metera     Jakub Ulewicz     Ika Sienkiewicz-Nowacka     Monika Kostera     Filip Wesołowski     Filip Madejski     Kuba     Mariusz Marciniak     Artur Kociałkowski     Ariel Salleh     Hava     Rafał Paradowski     Justyna Orlińska     Marek     Vasyl Cherepanyn     Paweł L. Gilewski     Michael Leiserowitz     Piotr Macha     Mariam Elnozahy     Anita Sokołowska     Katarzyna Nowik-Popławska     Elżbieta Balano     Mariam     Marzena Czuba     Elsie de Brauw     Fiona Dove     Sylwia     Iwona Chmura-Rutkowska     Natalia     Nina Józefina Bąk     Tomas Tóth     Zorka Wollny     Jolanta Mrówczyńska     Magdalena Kopańska     Agata Pyzik     Amgad Elmahdi     Kim Lee     Bożena Marczykowska     Magdalena Miśkowicz     Katarzyna Makaruk     Kamcio     Jerzy S. Majewski     Nuria Guell     Natalia Obrębska     Joanna Pawluśkiewicz     Mercy Vera     Beniamin Bukowski     Olga Ciężkowska     Alex Freiheit     Renata Kim     Kamil Kućmierowski     Milena Czarnik     Barbara Swadzyniak     Emilia Korsak     Joanna Warsza     Oliver Ressler     Amina Marwa     Nastka     Octavian Milewski     Piotr Grzymisławski     Greta Thunberg     Kazimierz Gutowski     Risto Kübar     Barbara Ogiełło     Konstanty Usenko     Ryszard Abraham     Matylda Dobrowolska     Kuba Szreder     Małgorzata Kozek     Justyna Wielgus     Katarzyna Kalwat     Natalia Sielewicz     Cristina Bogdan     Monika Sadkowska     Kathrin Böhm     Max Cegielski     Jan Sobolewski     Ewa Smuk Stratenwerth     Małgorzata Trofimiuk     Krystian Szadkowski     Nabil Ahmed     Urszula Iwińska     Robert Pfaller     Yara Said     Mateusz Saczywko     Sonia Roszczuk     Paula Gioia     Marianna Dobkowska     Maria Surowiec     Dominika Korzeniecka     Renata Dziurawiec     Elżbieta Zawada     Anna Curcio     Anna Wieczorek     Kamil Dziadek     Patryk Raszkowski     Vera Popova     Alicja Borkowska     Anna Galas-Kosil     Dagmara Siwczyk     Maja Kowalczyk     Fernando Burgés     Kaya Kołodziejczyk     Dilar Dirik     Joshua Virasami     Piotr Sikora     Alexandre Lacroix     Khawra Pashaeva     Bartek Frąckowiak     Teresa Otulak     Martyna Peszko     Dagmara     Rolando     Jolanta Nałęcz-Jawecka     Samanta Arango Orozco     Konrad Wosik     María Estela Barco     Kuba Pałys     Karolina Mełnicka     Katarzyna Andrejczuk     Marek Ślusarz     Maria Gromadowska     Barbara Szymanowska     Adelina Cimochowicz     Malina Baranowska-Janusz     Dorota Miąsko     Maja Wyborska     Weronika Wood     Artur Szczęsny     Marta Fidura     Dominika Wasilewska     Svetlana Sukhorukova     Joanna Ostrowska     Magdalena Zaczek     Kinga Wołoszyn-Kowanda     Svetlana Vlasova     Jasmina     Jovan     Dominika Jędrzejczak     Katarzyna A. Liszewska     Ada Branecka     Ana Taixeira Pinto     Małgorzata Czmut     Wiktoria     Paulina Orbitowska-Fernandez     Gośka Isphording     Hanna Gruszczyńska     Bolo     Paweł Siemianowski     Ana Ofak     Łukasz Orłowski     Anna Smolar     Janek Simon     Emilia     Kamil     Angelo Camufingo     Marek Jeżewski     Joanna Grudzińska     Czarne Szmaty     Agnieszka Kryst     Dima Łewycki     Beata Belska     Anna Majewska     Domink Skrzypkowski     Monika Stolarska     Joanna Scheuring-Wielgus     Monika Podsiadła     Stefan Bläske     Mirosław Guzowski     Gulbarg Sayfova     Mike van Graan     Tanzila     Milo Rau     Yasmina Reggad     Marika     Sonia     Ovidiu Țichindeleanu     Andrzej Leder     Johan Leysen     Maja Dobiasz-Krysiak     Radek Hoffman     Jakub Rok     Sumaja     Chris Keulemans     Justen     Dounia Kchiere     Piotr Wawer Jr     Małgorzata J. Berwid     Gilbert Schneider     Anna Krzystowska     Esra Küçük     Marianna Wartecka     Kasia Nowak     Lorenzo Marsili     Sulim     Renata Kamińska     Irena Wiesiołek     Ruda     Jonas Staal     Zelam Ramzan     Anna Rączkowska     Julia     Emilia Kulpa-Nowak     Magomed     Tobias Wenig     Leyla Elsanova     Luna Butrus Francis     Inga Hajdarowicz     Sabina     Magda     Gosia Warrink     Jan Sowa     Elżbieta Jasińska     Agata Katarzyna Grobel     Amina     Paweł     Edyta Bojanowska     Marta Krześlak     Michał Szota     Maciej Siuda     Joanna Janiszewska     Jamil Mouawad     Susan Buck-Morss     Ewa Chomicka     Piotr Swend     Joanna Berendt     Agnieszka Brzezińska     Medni     Kasia Kalinowska     Małgorzata Witkowska     Michał Kuziak     Beata Bandurska     Agnieszka Osowska     Julia Kinaszewska     Karolina Pietrzyk  

powitanie

Lista współtwórców programu Zorganizujmy swoją przyszłość, pierwszej edycji Biennale Warszawa, jest długa. Znajduje się na niej ponad 400 nazwisk. Wśród nich badacze i badaczki, intelektualistki i intelektualiści, teatralni twórcy i twórczynie, artystki i artyści wizualni, kompozytorzy i muzycy, kuratorki i kuratorzy projektów performatywnych i wizualnych, reprezentanci i reprezentantki polskich i zagranicznych środowisk aktywistycznych, mieszkanki i mieszkańcy Warszawy, dzieci i młodzież, cudzoziemcy i cudzoziemki pracujący i żyjący w Warszawie. Wszystkie te osoby, zaproszone przez kuratorki i kuratorów poszczególnych bloków programowych do wspólnego przygotowania programu Biennale, zorganizują i wezmą udział w 56 wydarzeniach: spektaklach teatralnych, koncertach, wystawach, wykładach, konferencjach, warsztatach, wycieczkach, pokazach filmowych, kongresach, konwencjach, które zostaną pokazane 108 razy w 16 miejscach w Warszawie.

program

13 maja 2019
, 12:00-14:00; 15:30-17:30; 18:00-20:00
Poniedziałek
12:00-14:00; 15:30-17:30; 18:00-20:00
Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Wstęp wolny
24 maja 2019
, 17:30-20:30
Piątek
17:30-20:30
Demokracja bezpośrednia / wykłady / warsztaty

Sztuka spółdzielczości

wykłady w języku angielskim
Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Wstęp wolny
25 maja 2019
, 12:00-15:00
Sobota
12:00-15:00
Demokracja bezpośrednia / wykłady / warsztaty

Sztuka spółdzielczości

Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski Wstęp wolny
29 maja 2019
, 18:00
Środa
18:00
Demokracja bezpośrednia / debaty

Inny Uniwersytet?

Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Wstęp wolny
30 maja 2019
, 18:00
Czwartek
18:00
Demokratyczna edukacja / wystawy

Przestrzeń bez końca

otwarcie
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Wstęp wolny
30 maja 2019
, 20:00
Czwartek
20:00
Demokracja bezpośrednia / spektakle

Solidarność. Nowy projekt
Paweł Wodziński

TR Warszawa
ATM Studio
Kup bilety 
31 maja 2019
, 21:00-23:00
Piątek
21:00-23:00
Demokracja bezpośrednia / filmy

Czym jest demokracja?
Oliver Ressler

Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Wstęp wolny
31 maja 2019
Piątek
2 czerwca 2019
Niedziela
Demokracja bezpośrednia / fora

Polskie Forum Społeczne

Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Zapisy 
31 maja 2019
, 12:00-20:00
Piątek
30 czerwca 2019
Niedziela
12:00-20:00
Demokratyczna edukacja / wystawy

Przestrzeń bez końca

Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Wstęp wolny
31 maja 2019
, 19:00
Piątek
19:00
Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Wstęp wolny
1 czerwca 2019
, 10:00-14:00
Sobota
2 czerwca 2019
Niedziela
10:00-14:00
Demokracja bezpośrednia / wystawy

Groszowe sprawy / OBROTY

Groszowe sprawy (Bazar Namysłowska, pawilon 34) Wstęp wolny
1 czerwca 2019
, 12:00
Sobota
12:00
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Wstęp wolny
1 czerwca 2019
, 20:00
Sobota
20:00
Demokratyczna edukacja / koncerty

Poskromienie złośnicy
SIKSA

TR Warszawa Kup bilety 
2 czerwca 2019
, 15:00-17:30
Niedziela
15:00-17:30
Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie Zapisy 
2 czerwca 2019
, 18:00
Niedziela
18:00
Plac Zamkowy Wstęp wolny
2 czerwca 2019
, 20:00
Niedziela
20:00
Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Wstęp wolny
3 czerwca 2019
Poniedziałek
30 czerwca 2019
Niedziela
Transnarodowa solidarność / konferencje / rezydencje / warsztaty

Re-Directing East / Projektując przyszłości

Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski Wydarzenie zamknięte
3 czerwca 2019
, 16:00-19:00
Poniedziałek
16:00-19:00
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Wstęp wolny
3 czerwca 2019
, 20:00
Poniedziałek
20:00
Demokratyczna edukacja / filmy

Rewolucja Szkoła 1918-1939

Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski Wstęp wolny
4 czerwca 2019
, 12:00-20:00
Wtorek
30 czerwca 2019
Niedziela
12:00-20:00
Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Kup bilety 
4 czerwca 2019
Wtorek
Demokracja bezpośrednia / akcje

Wolna Polska
Czarne Szmaty #czsz

4 czerwca 2019
, 18:00
Wtorek
18:00
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Wstęp wolny
5 czerwca 2019
, 10:00
Środa
10:00
Demokratyczna edukacja / warsztaty

Ruch empatyczny

dla młodzieży od 14. roku życia
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Zapisy 
5 czerwca 2019
, 17:00
Środa
17:00
Demokratyczna edukacja / warsztaty

Cztery kroki do porozumienia

dla dorosłych
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Zapisy 
6 czerwca 2019
, 10:00
Czwartek
10:00
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Zapisy 
6 czerwca 2019
, 11:00
Czwartek
11:00
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Zapisy 
6 czerwca 2019
, 17:00
Czwartek
17:00
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Zapisy 
6 czerwca 2019
, 19:00
Czwartek
19:00
Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Wstęp wolny
7 czerwca 2019
, 12:00-20:00
Piątek
30 czerwca 2019
Niedziela
12:00-20:00
Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Kup bilety 
7 czerwca 2019
, 12:00-14:00; 16:00-18:00
Piątek
12:00-14:00; 16:00-18:00
Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Wstęp wolny
7 czerwca 2019
, 10:00
Piątek
10:00
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Zapisy 
7 czerwca 2019
, 17:00
Piątek
17:00
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Zapisy 
7 czerwca 2019
, 19:00
Piątek
19:00
Transnarodowa metropolia / spektakle

Uchodźczynie
Katarzyna Szyngiera

premiera
Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera w Warszawie Kup bilety 
7 czerwca 2019
, 19:00-22:00
Piątek
19:00-22:00
Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Wstęp wolny
8 czerwca 2019
, 15:00-17:30
Sobota
15:00-17:30
Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie Zapisy 
8 czerwca 2019
, 10:00-14:00
Sobota
9 czerwca 2019
Niedziela
10:00-14:00
Demokracja bezpośrednia / wystawy

Groszowe sprawy / OBROTY

Groszowe sprawy (Bazar Namysłowska, pawilon 34) Wstęp wolny
8 czerwca 2019
, 10:00
Sobota
10:00
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Zapisy 
8 czerwca 2019
, 10:00
Sobota
10:00
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Zapisy 
8 czerwca 2019
, 12:00
Sobota
12:00
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Wstęp wolny
8 czerwca 2019
, 18:00-20:00
Sobota
18:00-20:00
Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Wstęp wolny
8 czerwca 2019
, 19:00
Sobota
19:00
Transnarodowa metropolia / spektakle

Uchodźczynie
Katarzyna Szyngiera

Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera w Warszawie Kup bilety 
8 czerwca 2019
, 20:30
Sobota
20:30
Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Kup bilety 
9 czerwca 2019
, 15:00-17:30
Niedziela
15:00-17:30
Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie Zapisy 
9 czerwca 2019
, 10:00
Niedziela
10:00
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Zapisy 
9 czerwca 2019
, 10:00-18:00
Niedziela
10:00-18:00
Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Wstęp wolny
9 czerwca 2019
, 10:00
Niedziela
10:00
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Zapisy 
9 czerwca 2019
, 17:00
Niedziela
17:00
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Zapisy 
9 czerwca 2019
, 19:00
Niedziela
19:00
Transnarodowa metropolia / audiospacery

Kijowska
Dima Łewycki

premiera
Muzeum Warszawskiej Pragi Kup bilety 
10 czerwca 2019
, 12:00
Poniedziałek
12:00
Demokratyczna edukacja / warsztaty

Ty Downie!

dla młodzieży od 12. roku życia
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Zapisy 
10 czerwca 2019
, 12:00
Poniedziałek
12:00
Transnarodowa metropolia / audiospacery

Kijowska
Dima Łewycki

Muzeum Warszawskiej Pragi Kup bilety 
10 czerwca 2019
, 17:00
Poniedziałek
17:00
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Zapisy 
10 czerwca 2019
, 18:00
Poniedziałek
18:00
Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Wstęp wolny
10 czerwca 2019
, 19:00
Poniedziałek
19:00
Transnarodowa metropolia / audiospacery

Kijowska
Dima Łewycki

Muzeum Warszawskiej Pragi Kup bilety 
11 czerwca 2019
, 11:00
Wtorek
11:00
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Zapisy 
11 czerwca 2019
, 13:00
Wtorek
13:00
Demokratyczna edukacja / warsztaty

Ty Downie!

dla młodzieży od 12. roku życia
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Zapisy 
11 czerwca 2019
, 18:00
Wtorek
18:00
Demokratyczna edukacja / warsztaty

Ruch empatyczny

dla dorosłych
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Zapisy 
11 czerwca 2019
, 19:00
Wtorek
19:00
Transnarodowa metropolia / spektakle

Modern Slavery
Bartek Frąckowiak

Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Kup bilety 
11 czerwca 2019
, 19:00
Wtorek
19:00
TR Warszawa Kup bilety 
12 czerwca 2019
, 10:00
Środa
10:00
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Zapisy 
12 czerwca 2019
, 12:00
Środa
12:00
Transnarodowa metropolia / audiospacery

Kijowska
Dima Łewycki

Muzeum Warszawskiej Pragi Kup bilety 
12 czerwca 2019
, 15:00
Środa
15:00
Transnarodowa metropolia / audiospacery

Kijowska
Dima Łewycki

Muzeum Warszawskiej Pragi Kup bilety 
12 czerwca 2019
, 19:00
Środa
19:00
Transnarodowa metropolia / spektakle

Modern Slavery
Bartek Frąckowiak

Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Kup bilety 
13 czerwca 2019
, 10:00
Czwartek
10:00
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Zapisy 
13 czerwca 2019
, 12:00
Czwartek
12:00
Transnarodowa metropolia / audiospacery

Kijowska
Dima Łewycki

Muzeum Warszawskiej Pragi Kup bilety 
13 czerwca 2019
, 19:00
Czwartek
19:00
Transnarodowa metropolia / audiospacery

Kijowska
Dima Łewycki

Muzeum Warszawskiej Pragi Kup bilety 
13 czerwca 2019
, 20:00
Czwartek
20:00
Transnarodowa solidarność / wystawy

Rasa i las
INTERPRT

otwarcie
Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie Wstęp wolny
14 czerwca 2019
, 12:00-20:00
Piątek
27 czerwca 2019
Czwartek
12:00-20:00
Transnarodowa solidarność / wystawy

Rasa i las
INTERPRT

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie Wstęp wolny
14 czerwca 2019
, 10:00
Piątek
10:00
Demokratyczna edukacja / oprowadzania

Przestrzeń bez końca
Oprowadzanie dla grup szkolnych

Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Zapisy 
14 czerwca 2019
, 11:00-18:00
Piątek
11:00-18:00
Transnarodowa solidarność / fora

Konwencja rolniczek
Marwa Arsanios

Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Wydarzenie zamknięte
14 czerwca 2019
, 12:00
Piątek
12:00
Demokratyczna edukacja / oprowadzania

Przestrzeń bez końca
Oprowadzanie dla grup szkolnych

Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Zapisy 
15 czerwca 2019
, 10:00-14:00
Sobota
16 czerwca 2019
Niedziela
10:00-14:00
Demokracja bezpośrednia / wystawy

Groszowe sprawy / OBROTY

Groszowe sprawy (Bazar Namysłowska, pawilon 34) Wstęp wolny
15 czerwca 2019
, 15:00-17:30
Sobota
15:00-17:30
Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie Zapisy 
15 czerwca 2019
, 10:00-18:00
Sobota
10:00-18:00
Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Wstęp wolny
15 czerwca 2019
, 13:00
Sobota
13:00
Demokratyczna edukacja / debaty

Prawo do szkoły

Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Zapisy 
15 czerwca 2019
, 19:30
Sobota
19:30
Transnarodowa solidarność / filmy

Kto się boi ideologii?
Marwa Arsanios

Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Wstęp wolny
15 czerwca 2019
, 20:30
Sobota
20:30
Transnarodowa solidarność / koncerty

Kompost

Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Wstęp wolny
16 czerwca 2019
, 15:00-17:30
Niedziela
15:00-17:30
Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie Zapisy 
16 czerwca 2019
, 14:00
Niedziela
14:00
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Wstęp wolny
17 czerwca 2019
, 10:00
Poniedziałek
10:00
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Zapisy 
17 czerwca 2019
, 10:00
Poniedziałek
10:00
Demokratyczna edukacja / oprowadzania

Przestrzeń bez końca
Oprowadzanie dla grup szkolnych

Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Zapisy 
17 czerwca 2019
, 12:00
Poniedziałek
12:00
Demokratyczna edukacja / oprowadzania

Przestrzeń bez końca
Oprowadzanie dla grup szkolnych

Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Zapisy 
18 czerwca 2019
, 10:00
Wtorek
10:00
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Zapisy 
18 czerwca 2019
, 10:00
Wtorek
10:00
Demokratyczna edukacja / oprowadzania

Przestrzeń bez końca
Oprowadzanie dla grup szkolnych

Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Zapisy 
18 czerwca 2019
, 12:00
Wtorek
12:00
Demokratyczna edukacja / oprowadzania

Przestrzeń bez końca
Oprowadzanie dla grup szkolnych

Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Zapisy 
18 czerwca 2019
, 18:00
Wtorek
18:00
Demokratyczna edukacja / debaty

Mapa przemocy

Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Wstęp wolny
21 czerwca 2019
, 17:00
Piątek
17:00
Transnarodowa metropolia / badania

Mapowanie wielokulturowej Warszawy

Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Wstęp wolny
21 czerwca 2019
, 20:00
Piątek
20:00
Transnarodowa metropolia / spektakle

Staff only
Katarzyna Kalwat

TR Warszawa Kup bilety 
22 czerwca 2019
, 10:00-14:00
Sobota
23 czerwca 2019
Niedziela
10:00-14:00
Demokracja bezpośrednia / wystawy

Groszowe sprawy / OBROTY

Groszowe sprawy (Bazar Namysłowska, pawilon 34) Wstęp wolny
22 czerwca 2019
, 11:00-19:15
Sobota
11:00-19:15
Transnarodowa solidarność / fora

Trans-unie

Pałac Kultury i Nauki w Warszawie Wstęp wolny
22 czerwca 2019
, 12:00
Sobota
12:00
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Wstęp wolny
22 czerwca 2019
, 20:00
Sobota
20:00
Transnarodowa metropolia / spektakle

Staff only
Katarzyna Kalwat

TR Warszawa Kup bilety 
23 czerwca 2019
, 15:00-17:30
Niedziela
15:00-17:30
Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie Zapisy 
23 czerwca 2019
, 12:00
Niedziela
12:00
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Wstęp wolny
23 czerwca 2019
, 18:00
Niedziela
18:00
Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Wstęp wolny
23 czerwca 2019
, 20:00
Niedziela
20:00
Transnarodowa solidarność / spektakle

Orestes w Mosulu
Milo Rau

polskie i angielskie napisy
Nowy Teatr Kup bilety 
23 czerwca 2019
, 22:00
Niedziela
22:00
Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450)
Wstęp wolny
29 czerwca 2019
, 12:00
Sobota
12:00
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Wstęp wolny
30 czerwca 2019
, 12:00
Niedziela
12:00
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie Wstęp wolny

aktualności

partnerzy

Na tej stronie korzystamy z cookies. Polityka Prywatności